קטגוריות ראשיות

שקי שינה וליינרים

כשמתגייסים לצבא, כשהולכים לקמפינג עם חברים או כשטסים לטיול בדרום אמריקה הרחוקה

הדבר הראשון שעולה לנו בראש הוא שק שינה עמיד וטוב

שק שינה שיהיה לנו קל לסחוב על הגב ולהיסחב איתו לכל מקום

שק שינה שיהיה לנו כיף ונוח לישון איתו בלילה

שק שינה שיהיה פשוט קל ונוח לקפל אותו מיד השקם בבוקר.

לשקי שינה יש מגוון רחב ולא כולם יכולים להתאים לכל טיול, טווחי הטמפרטורות שלהם משתנה לפי ייעודם ולפני שבוחרים איזה שק שינה לקנות חשוב להסתכל על אפשריות הקיפול של שק השינה הייעודי, משקלו וכמובן נוחותו.

אז אילו סוגים של שקי שינה יש? ואיזה שק שינה יתאים לנו בדיוק?

"שק שינה אחסון"- שק שינה שבו ייצר היצרן שק רחב יחסית לשק"ש היוצא ממנו, כך שקל מהיר ונוח במיוחד לקפל אותו חזרה פנימה, המקום הנותר מאפשר מקום אחסון נוסף לבגדים, שתיה או כל פריט אחר המחפש מקום שהיה.

"שק שינה דחוס"- לאלה שמכירים את עצמם וכבר יודעים שלקפל שקי שינה אינה ההתמחות שלהם

שק השינה הדחוס מאפשר "התקפלות" מהירה מאוד מהמקום. ניתן לדחוס את כל השק שינה לתוך השק שלו ללא צורך בקיפול מסודר, בנוסף שק שינה מסוג זה קל מאוד למשא ובדרך כלל נמכר במחיר זול.

"ליינר - "מן שמיכה פנימית המצורפת לשק השינה, להגברת החום בתוכו. הליינר מוסיף בין חמש לשבע מעלות. בנוסף גם ימנע משמני גוף המופרשים בלילה להגיע אל שק השינה וכך ישמור עליו טוב בצורה טובה יותר.

"שק שינה מומיה"- שק שינה מסוג זה נצמד מאוד לגוף ומחמם אותו, בנוסף נוח יותר לסחיבה לתרמילאים בגלל צורתו. בסוג זה יש לשים לב לפני הקנייה שתתאפשר תנועה ותזוזה בתוכו.

ישנם יצרנים שיכולים לספק בשק שינה אחד את כל האפשרות הנ"ל

מה שחשוב הוא להגדיר מראש לאיזה סוג טיול אנו יוצאים וכך לדעת להתאים את שק השינה .

טיפים אחרונים:

מומלץ לרכוש בנוסף לשק שינה גם מזרון שטח שיאפשר לנו משטח ישר ונוח לפרוש עליו את שק השינה, לשינה נוחה יותר ובידוד הגוף מהקרקע וכך נחסוך בין חמש לשבע מעלות.

תוצאות: 31
בחרת לסנן לפי: שקי שינה וליינרים
נוספו לאחרונה

קטגוריות ראשיות