קטגוריות ראשיות

מזוודות

אילו מזוודות אתם צריכים לטיול שלכם?

ביציאה לטיול, אחד הדברים החשובים ביותר, הוא להיות מסוגלים לשאת איתכם את כל הציוד הנדרש לכם יחד איתכם, לכל מקום אליו אתם מגיעים, לעשות את זה בצורה נוחה, קלה ובטוחה, ותוך ידיעה ברורה שיש לכם את האמצעים הדרושים כדי לקחת את כל הציוד בכל תנאי. ישנם מקרים בהם האמצעי הטוב ביותר העומד לרשותכם הוא תיק גב, ישנם מקרים אחרים בהם תוכלו לעשות שימוש בצ’ימידן או קיטבג, אבל במרבית המקרים האמצעי הטוב והיעיל ביותר הן מזוודות.

בחירת מזוודות בהתאם לסוג הציוד המוכל בהן

אחרי שאמרנו את זה, אתם רוצים להחליט מה הוא סוג המזוודה לו אתם זקוקים, ומה אמורים להיות המאפיינים שלה על מנת למלא את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. בהיבט זה עליכם לקחת בחשבון שיקולים של כמות הציוד שאותו אתם סוחבים איתכם, מאפייני הדרך שבה תצטרכו להוביל את הציוד, סוג הציוד שאתם לוקחים איתכם, עד כמה הוא שביר, רגיש לזעזועים ומכות וכדומה. כל אחד מן הפרמטרים האלה עשוי להכתיב עבורכם את סוג האמצעי הדרוש לכם.

מעטפת קשיחה או רכה

בבדיקה פשוטה של שוק המזוודות תוכלו למצוא דגמים בעלי מסגרת פלסטית מתכתית קשיחה, לעומת דגמים עשויים בד פולימרי חזק. במידה ואתם לוקחים איתכם פריטים רגישים כמו מחשב אישי, מצלמה, פריטים שבירים וכדומה, אתם רוצים לקחת איתכם מזוודות קשיחות, ובמידה וחשוב לכם יותר לשמור על משקל קל כשכל מה שאתם לוקחים איתכם היא ערימת בגדים אחת גדולה, דווקא הדגמים הרכים מבד יכולים להתאים לכם יותר.

חלוקת תאים פנימיים של מזוודות

דבר נוסף שעליו אתם רוצים לתת את הדעת, הוא הסידור הפנימי של אמצעי השינוע בו אתם עושים שימוש. במזוודות רבות תוכלו למצוא שורה ארוכה של תאים המאפשרים לכם להפריד למשל בין הבגדים הנקיים ובין הכביסה המלוכלכת, תאים לאחסון כלי רחצה, רצועות קשירה להידוק התכולה וכדומה. באמצעים אחרים תוכלו למצוא אין ספור תאים דווקא בחלקו החיצוני של התיק, מה שעשוי להתאים לכם יותר למסעות טראקינג בהם עליכם לשאת איתכם מגוון רחב של פריטי ציוד.

 

תוצאות: 17
בחרת לסנן לפי: מזוודות
יצרנים
טווח מחירים
סינונים נוספים

יצרנים גודל טווח מחירים

נוספו לאחרונה

קטגוריות ראשיות