קטגוריות ראשיות

ביגוד תרמי

רכישת בגדים תרמיים – מה צריך לדעת?

 

מחפשים פתרון לוויסות ולשמירה על חום הגוף? פתרון שיהיה האידיאלי בשבילכם, בין אם אתם חיילים, מטיילים או חובבי ספורט אתגרי. ביגוד טרמי הוא התשובה – בה ניתן ללבוש מינימום ולהרגיש מקסימום חום.

 

לשם מה צריך ביגוד תרמי?

הביגוד התרמי נועד לשם שמירה על טמפרטורת הגוף. בין אם זה כשנמצאים בטמפרטורות נמוכות ובין אם נמצאים באזורים בהם מזג האוויר קר, יש לשמור על חום גוף.

בחורף הישראלי, שהינו נוח באופן יחסי, לפעמים ישנם ימים ולילות קרים ואף קפואים. כשבחוץ קר, ואנו נמצאים בפעילות גופנית מאומצת עלולה להיווצר בעיה, בה הגוף מזיע בעקבות המאמץ, והזיעה שנשארת עליו מקררת אותו.

הגוף שלנו נחשף, בעקבות הזיעה והרטיבות, לקור שנמצא בחוץ, וטמפרטורת הגוף מתחילה לרדת, וזאת על אף שהוא מכוסה במספר שכבות של בגד או צמד.

הבדים הרגילים לא מהווים חומר מבודד יעיל, וזאת משום שאינם מאפשרים לזיעה להתנדף, ובעצם משאירים אותה על הגוף או בבד עצמו, שאוגר את הלחות. כמובן שבעיה זו מחמירה ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר.

 

ביגוד טרמי איכותי

ביגוד טרמי אינו אוגר את הזיעה. יתרה מכך, הוא שואב את הזיעה מהגוף ומניח לה להתאדות במהירות. בדרך זו, הגוף נותר יבש. מעבר לזאת, הביגוד התרמי אינו מאפשר לקור לחדור אל הגוף.

במצבים של חוסר פעילות או במצבים של פעילות נמוכה, טמפרטורת הגוף נוטה לרדת. כשאנו לובשים בדים רגילים, אשר אינם כולאים את חום הגוף היטב בתוכם, הגוף מתקרר באיטיות.

קחו לדוגמא את אותו חייל, שנמצא בשמירה בלילה קר, ככל שהטמפרטורה בסביבה נמוכה יותר, עולה רמת הסיכון לטמפרטורת הגוף לרדת.

באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר רחב שלך בגדים תרמיים וביניהם:

  • גרביים תרמיות
  • חולצה תרמית
  • גופיה טרמית
  • מכנסי טייץ תרמיים 

סוגים של בגדים תרמיים

Level 1 – קטגוריית לבוש זו, תפקידה להשאיר את הגוף יבש מזיעה בזמן פעילות מוגברת. בביגוד זה שכבה דקה של בד, שצמוד אל הגוף, אליו נשאבת הזיעה ומתנדפת במהירות. דבר זה מונע התקררות של הגוף.
אנו ממליצים על גופייה מקטגוריית Level 1 לריצה או רכיבה על אופניים. החולצה, המכנס וכן מעיל הסקי מקטגוריה זו מתאימים לטיולים והליכות ארוכות בתקופת החורף, וכן לפעילות מאומצת בשטח.

Level 2 – קטגוריית לבוש זו, מיועדת לפעילות פאסיבית או לאזורים קרים במיוחד, ומסוגלת לייצר את אותה הפעולה של Level 1. ביגוד זה עבה יותר, ומורכב משתי שכבות: הראשונה היא הבד של קטגוריית Level 1, ואליה צמודה השכבה הנוספת של מיקרו פליז, שמייצרת בידוד נוסף ע"י כליאת האוויר החם בתוכה.

תוצאות: 11
בחרת לסנן לפי: ביגוד תרמי
יצרנים
מתאים ל
טווח מחירים
נוספו לאחרונה

קטגוריות ראשיות